Giriş Anahtarı :









































MİMARLIK AKREDİTASYON KURULU (MİAK) ÜYELERİ

6. DÖNEM (2016-2018)
Semra Aydınlı / Başkan  (Haziran 2017'ye kadar)
Neriman Şahin Güçhan / Başkan Yardımcısı (Haziran 2017’ye kadar) / Başkan (Haziran 2017 itibarıyla)
Ufuk Doğrusöz Başkan Yardımcısı (Haziran 2017 itibarıyla)
Ayşen Savaş Sargın (Haziran 2017'ye kadar)
Çiğdem Polatoğlu (Haziran 2017'ye kadar)
H. Bülend Tuna
Rengin Ünver
Cânâ Bilsel
(Haziran 2017 itibarıyla)
Sait Ali Köknar
(Haziran 2017 itibarıyla)
Mine K. Özkar
(Haziran 2017 itibarıyla)

Dilşad Aktaş Canatay / (Yürütücü Sekreter)

 

5. DÖNEM (2014-2016)
Nur Esin / Başkan  
Füsun Alioğlu / Başkan Yardımcısı (Kasım 2015'e kadar)
Ayşen Savaş Sargın
H. Bülend Tuna
M. Serdar Işık
Neriman Şahin Güçhan
Rengin Ünver (Kasım 2015’ten itibaren)
Semra Aydınlı

Dilşad Aktaş Canatay / (Yürütücü Sekreter)

 

4. DÖNEM (2012-2014)
Nur Esin / Başkan  
Füsun Alioğlu / Başkan Yardımcısı
Ayşen Savaş Sargın (09.05.2013 itibarıyla)
Bülend Tuna
Çelen Birkan
Orhan Hacıhasanoğlu (09.11.2012-09.05.2013 arası)
Rengin Ünver
Selahattin Önür(09.11.2012'ye kadar)
Semra Aydınlı

Dilşad Aktaş Canatay (Yürütücü Sekreter)

 

3. DÖNEM (2010-2012)
Nur Esin / Başkan  
Çetin Türkçü (14.05.2011’e kadar) / Başkan Yardımcısı (14.05.2011’e kadar)
Füsun Alioğlu / Başkan Yardımcısı (13.06.2011’den itibaren)
Ayfer Aytuğ
Bülend Ceylan
Çelen Birkan
Selahattin Önür
Semra Aydınlı (14.05.2011’den itibaren)

İlker Ertuğrul / Yürütücü Sekreter (01.10.2010’dan itibaren)
Tülin Barutçular / Yürütücü Sekreter (01.10.2010’a kadar)


2. DÖNEM (2008-2010)
Nur Esin / Başkan (17.06.2009’dan itibaren) Başkan Yardımcısı (17.06.2009’a kadar)
Orhan Hacıhasanoğlu (02.05.2009’a kadar) / Başkan (02.05.2009’a kadar)
Çetin Türkçü (02.05.2009’dan itibaren) / Başkan Yardımcısı (17.06.2009’dan itibaren)
Bülend Ceylan
Çelen Birkan
(02.05.2009’dan itibaren)
Füsun Alioğlu
(03.10.2009’dan itibaren)
Hakkı Önel
Selahattin Önür
Sema Ergönül
(03.10.2009’a kadar)
Yüksel Yurtkuran (02.05.2009’a kadar)

Tülin Barutçular / Yürütücü Sekreter

1. DÖNEM (2006-2008) 
Necati İnceoğlu / Başkan
Orhan Hacıhasanoğlu / Başkan Yardımcısı
Bülend Ceylan
Hakkı Önel
Mehmet Bozkurt
Murat Çıracı
Semih Eryıldız

Tülin Barutçular / Yürütücü Sekreter (03.12.2007’den itibaren)
Işıl Çokuğraş / Yürütücü Sekreter (05.03.2007’ye kadar)